Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Doğum Fotoğrafçısı Ayşe Yılmaz

İlk defa hastane odasında karşılaştık onunla, oysaki çok uzun zamandır tanışır gibi rahat ve insanı sakinleştiren bir hali vardi.
Yaklaşik 3 yil kadar öncesiydi…  Masal kızımıza kavuşma telaşı ve heyecanlarını yaşarken,  serüvenimize ortak olmasını istedik ve bize eşlik etti.
Tesadüfen internetten gördüğümüz fotoğraflarında ki,  o sadelik ve doğallık,  sanırım yollarımızı kesiştirmek konusunda hiç tereddüt etmeden,  karar vermemizi sağladı.
Bizler için yeni başlayan bu serüveni, bizlerle paylaşip, fotoğraflarken, geriye baktığımızda,aklımızdan belkide uçup gidecek, pek çok anıları ve anları bize hatırlatmak görevi ona ve onun fotoğraflarina düsmüş oldu.
Küçük kızımla ilk bakışmalarda,  ilk dokunuşlarda, ilk sütümü verirken,ilk çığlıklar ve ilk ağlamalarda hep yanımızda, hep bizimle birlikteydi.
İlk yeni yıl fotoğraflarımızı çekerken de,  ilk yaş mumlarını üflerken de, sırayla 2, 3 derken ve yıllar hızlıca geçerken de, bizimle birlikte olmaya devam etti.
Seninle tanismak,  Masal ile baslayan hikayemize, yeni bir tad ve yeni bir keyif de vermis oldu.
İyi ki tanıştık,  iyi ki bizimlesin…
Artık “” poz veriyorum çeksene “”diyen bir  3 yas Masal kız annesi olarak, yürekten söylüyorum ki  en güzel fotoğraflarımız hep senin kameran ile  cekilmiş…
Dilerim, daha uzun yıllar daha birlikte olmaya devam edeceğiz.

Sevgiler,

Özlem Bozkurt

Dünya bir Masal`dır…